Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Колегії. Звіти
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна          відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції

    Готуємося до нового навчального    року

    Науково-методичний центр
      • Склад РНМЦ
      • Вчителю-предметнику
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність.
         Інклюзивна освіта.
         Партнерство в освіті

      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО

   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РОС «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:
Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А

 Тел.: +38(044) 292-03-98
Факс: +38(044) 292-03-98

Співпраця з правоохоронними органами з питань правової освіти

_ Нова українська школа\

_Табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти м. Києва влітку

Україна - НАТО

Партнерство Відкритий уряд

Протидія корупції

Гранти Київського міського голови

Благоустрій, озеленення та поліпшення санітарного стану в закладах освіти

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Національно-патріотичне виховання юного покоління

Консультації з громадськістю

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2016»Київська міська державна адміністрація

Дніпровська районна влада

Міністерство освіти і науки України

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

Урядовий партал для юних громадян

Київський Палац дітей та юнацтва

Київська Мала академія наук

Український центр оцінювання якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Центр моніторингу столичної освіти

Інклюзивна освіта: база даних освітніх, медичних і соціальних послуг

Світ Молоді - сайт для розумних школярів, прогресивних вчителів та турботливих батьків

Видавництва РАНОК

Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація

 Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

Class IDEЯ 2018

Інноватика в сучасній освітіНа головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  
Для звернень громадян Для звернень


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 1146

21/05/2018  |  Завершився І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” “Джура”

  18 травня завершився І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” “Джура” серед роїв навчальних закладів Дніпровського району.
  У грі взяли участь такі рої:  “Кіборги”з СЗШ № 4, “Відважні” з СЗШ   № 66, “Дніпровська дружина” з СЗШ № 99, “Крук” з СШ № 120, “Українські соколи” з СШ № 125, “Дніпровські соколи” з СШ № 129,  “Соколи” з СШ № 137, “Орт-орел” з НВК № 141 “ОРТ”, “Орли” з СЗШ № 146, “Ратоборець” з СЗШ № 180, “Вільні люди” з НВК № 183 “Фортуна”,  “Байди Вишневецького” з гімназії № 191, “Рада” з СЗШ № 195,  “Незламні” з СШ № 234, “Божа воля” з СЗШ № 258,  “Молоді вітри” з СШ № 265,  “Молода Січ” з НВК “Домінанта”, “Меч Арея” з ліцею № 208 та “Дніпро” з Технічного ліцею.

  В запеклій боротьбі перемогу у загальному заліку виборов рій “Меч Арея” з ліцею № 208, другими стали рої: “Дніпро” з Технічного ліцею та “Ратоборець” з СЗШ № 180, третіми: “Соколи” з  СШ № 137, “Рада” з СЗШ № 195, “Божа воля” з СЗШ № 258.
  Саме “Меч Арея”, “Дніпро” та “Ратоборець” представлять Дніпровський район у ІІ міському етапі гри, що відбудеться з 31 травня по 4 червня в Бородянському районі.

 

докладніше...

21/05/2018  |  "Я рідний край і мову солов'їну у вишивку свою вплела ..." - таку назву має свято Вишиванки, яке традиційно відбулося в середній загальноосвітній школі №103 м. Києва 17 травня 2018 року.


  Понад 600 учасників, яскраві кольори вишиванок, підтримка громади мікрорайону, активність учнів школи - все це зробило свято прекрасним і незабутнім.

  Збереження українських цінностей, їх популяризація серед молоді та вшанування традицій є одним з основних завданнь виховання наших учнів. Хтось радів своїм вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку, але всі були єдині у думці, що таке свято об'єднує не тільки вчителів та учнів, а й усіх, хто шанує українські традиції.

  В святковому залі була присутня велика кількість гостей: представники Дарницького вагоноремонтного заводу, колектив Київської міської лікарні №11, студенти Київського медичного університету, директори шкіл і ДНЗ, депутати ВР.

Миру, злагоди, любові всім нам!

 

докладніше...

21/05/2018  |  Вітаємо Д’ячек Аліну, ученицю 9-А класу НВК №167 м. Києва з перемогою у фіналі ІІІ Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура-2018»

     Д’ячек Аліна виборола ІІІ місце у фіналі змагань ІІІ Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура-2018» і була відзначена грамотою та медаллю у фіналі.

Змагання проходили на базі Міжрегіональної Академії управління персоналом за швейцарською системою в 6-9 турів відповідно до регламенту.

     Всього у змаганнях взяли участь 180 переможців та призерів районних етапів у трьох вікових категоріях : 1-4 класи, 5-9 класи та 10-11 класи. Аліна продемонструвала логічне мислення та стратегію гри в шахи. Результат -  заслужена перемога!
Вітаємо нашу Аліну з перемогою і бажаємо нових успіхів!

 

докладніше...

21/05/2018  |  Територія творчості - 2018

  19 травня відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості», який присвячено 100-річчю заснування системи позашкільної освіти в Україні. Організатором заходу став Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки Верховної Ради України, Міністерства оборони України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Громадської організації Всеукраїнське об’єднання «Коло. Медіа».

 

докладніше...

21/05/2018  |  НВК "Домінанта". Відвідування Конституційного Суду України.


  17 травня 2018 року з метою ознайомлення з діяльністю Конституційного Суду України, підвищення рівня правової культури громадян, їх обізнаності про порядок захисту прав і свобод людини і громадянина, учні НВК “Домінанта” Дніпровського району разом з головним спеціалістом відділу управління з питань організаційно-педагогічної діяльності та позашкільної освіти Янко І.В., заступником директора з НВР Мельниченко Н.В. та учителем правознавства Аленгоз В.Ю. відвідали Конституційний Суд України – єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні.

  Головний спеціаліст відділу комунікацій КСУ та правового моніторингу Супрович Т.П. провела оглядову екскурсію, під час якої гімназисти ознайомилися з історією становлення, повноваженнями Конституційного Суду України, його діяльністю та оглянули музейну експозицію, в якій знаходяться цінні подарунки від представників інших країн, портрети діючих суддів та тих, що у відставці. Екскурсанти відвідали прес-центр, архів та бібліотеку, також зазирнули до найсвятішого місця Конституційного Суду України – Залу засідань Великої палати Суду, який вразив своєю красою та величчю.
  Гімназисти залишилися неймовірно задоволеними та приємно здивованими теплим прийомом і пізнавальною розповіддю про роботу Конституційного Суду України.

 

докладніше...

18/05/2018  |  Кубок Київського мiського голови з шахiв

 
 15 та 16 травня пройшли фінальні змагання на Кубок Київського міського голови з шахів "Кришталева тура 2018". В фіналі прийняли участь переможці районних етапів.

  Юні шахісти Дніпровського району, як і у минулому році, виступили чудово.
  В групі дівчат  1-4 класів поза конкуренцією була 8-річна Євгенія Торопцева.
  Перше місце серед юнаків 5-9 класів завоював Артем Луцько.
  2 місце серед дівчат 5-9 класів - у Катерини Шкриль.
 Серед старших юнаків (10-11 класи) відзначився Євген Сліпчук - бронзова медаль.
  На 2-му місці серед старших дівчат - Аліна Дьячек.
  Всі наші призери - вихованці ДЮСШ № 3 Дніпровського району.

 

докладніше...

18/05/2018  |  День вишиванки в ДНЗ № 481

 

докладніше...

18/05/2018  |  
Всесвітня літня Гімназіада (м.Маракеш, Морокко).


  З 02 по 09 травня 2018  року в м. Маракеш (Морокко) пройшла  Всесвітня літня Гімназіада.

  Вихованка СДЮШОР-16  Лочман Анісія, 2003 року народження стала бронзовою призеркою змагань з легкої атлетики (стрибок у висоту). Вона подолала планку  з  результатом 1м74см.
  Вітаємо Лочман Анісію та її тренера-викладача СДЮШОР-16 Пустовойт Ірину Григорівну з успішним виступом та бажаємо їм подолання ще вищих висот.

 

докладніше...

18/05/2018  |  Перемоги учнів ліцею № 208 м.Києва на міських змаганнях на Кубок Київського голови В. Кличка з шахів «Кришталева тура»


  15 травня учениця 8-В класу Катерина Шкриль, а 16 травня -  учень 6-В класу Луцько Артем і учень 11-Б класу Сліпчук Євген представляли ліцей і Дніпровський район на змаганнях з шахів «Кришталева тура». Змагання проходили в Президентському університеті МАУП за швейцарською системою в 7 турів згідно з Регламентом. Ліцеїсти вдало і на висоті продемонстрували логічне мислення, а також стратегію гри у шахи. Результатом стала заслужена перемога – Луцько Артем здобув І місце серед юнаків 5-9 класів, Шкриль Катерина  -  ІІ місце серед дівчат 5-9 класів, а Сліпчук Євген - ІІІ місце серед юнаків 10-11 класів фінальних змагань ІІІ Кубку Київського міського голови з шахів "Кришталева тура" серед учнів закладів освіти міста Києва. Щиро вітаємо переможців та зичимо їм подальших успіхів!

 

докладніше...

18/05/2018  |  Перемога команди учнів ліцею № 208 м.Києва у спортивних змаганнях «Старти надій»


  18 травня 2018 року команда учнів ліцею виборола ІІ призове місце у міських змаганнях «Старти надій» серед учнів 6-7 класів. Наші ліцеїсти змагались у таких видах: плавання 25 м, ЗФП, біг 60 м, метання м’яча, стрибок у довжину з розбігу та естафетний біг. Оцінювались як командні, так й індивідуальні результати.
  Кращі особисті результати по м. Києву отримали ліцеїсти: Дягілева Марія – І місце (плавання 25 м), Алексюткіна Олександра – І місце (стрибок у довжину з розбігу), Матвеєв Єремій – І місце (біг 60 м та стрибок у довжину з розбігу), Адвена Влад – І місце (плавання 25 м), Кротова Софія – ІІІ місце (плавання 25 м, біг 60 м).
  Щиро вітаємо наших спортсменів та керівників команди, вчителів фізкультури Єрмолка В.І., Пасіхову Н.В.!

 

докладніше...
    Пошук по сайту
   
   


    Привітання

Навчатись
на відмінно
Бажаєм
вам віднині.
Батькам своїм
на радість,
На славу Україні!

 

 

 Графік надання інформаційно-консультативної допомоги біженцям та особам, які потребують додаткового захисту, з питань вивчення української мови, культури, державного устрою України (2015-2016 н.р.)

 Інформація про укриття населення Дніпровського району м. Києва та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

 Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах  загрози або вчинення терористичного акту

 Лист-звернення до громадян від імені СБ України 

 ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ
 

   Інформація для громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО щодо навчання в закладах освіти Дніпровського району м. Києва Контактні телефони:

Дошкільні навчальні заклади:

 (044) 559-27-36, начальник відділу з питань дошкільної освіти Фальковська Наталія Володимирівна;

 

Загальноосвітні навчальні заклади:

 (044) 292-00-83, головний спеціаліст відділу з питань загальної середньої освіти Слюсарчук Наталія Олексіївна

«Гаряча лінія» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації (044)272-04-82, з 9-00 до 18-00

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання   

 

 

 

//
>>>    

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

Декларування 2017

BIЛЬНІ МІСЦЯ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

v sadok

Графік роботи управління Пенсійного Фонду України  у Дніпровському районі м. Києва

Субсидії по новому!

Освітня карта Києва

Сплатити комунальні Дитячі садочки м.Київ

Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа

Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії

Освітній портал «Педагогічна преса»

Портал освітян України «ПЕДРАДА»

 Антикорупційний урок

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”


Сайти НЗ району
Навчально-виховний комплекс "Домінанта" Навчально-виховний комплекс
Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад” Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад”<br> (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим <br>вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 167 Навчально-виховний комплекс № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 176 Навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови  – суспільно-гуманітарна гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва
Навчально-виховний комплекс Монтессорі Навчально-виховний комплекс Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови (дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня) м.Києва
Гімназія № 136 Гімназія № 136 м. Києва
Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини м.Києва
Гуманітарна гімназія “Гармонія” Гуманітарна гімназія “Гармонія” м.Києва
Навчальний заклад «Гімназія «Столиця» Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» м.Києва
Ліцей № 208 Ліцей № 208 м.Києва
Технічний ліцей Технічний ліцей м.Києва
НВК № 141 «ОРТ» м.Києва Навчально-виховний комплекс № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» міста Києва
Русанiвський лiцей Русанiвський лiцей м.Києва
Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) м.Києва
Академія сучасної освіти Cпеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Академія сучасної освіти»
СЗШ № 4 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 4 м.Києва
СЗШ № 11 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 11 м.Києва
Спеціалізована школа № 31 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
СЗШ № 42 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва
Спеціалізована школа № 65 Спеціалізова школа І-ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов
СЗШ № 66 Середня загальноосвітня школа № 66
СЗШ № 81 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 81 м.Києва
Спеціалізована школа № 98 Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 99 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва
СЗШ № 103 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 103 м.Києва
Спеціалізована школа № 120 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Спеціалізована школа № 125 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 126 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва
СЗШ № 128 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 128 м. Києва
Спеціалізована школа № 129 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
Спеціалізована школа № 137 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 146 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва
СЗШ № 158 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 158 м. Києва
СЗШ № 180 Середня загальноосвiтня школа № 180
СЗШ № 182
СЗШ № 184 Середня загальноосвiтня школа № 184
Спеціалізована школа № 188 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови
СЗШ № 195 Середня загальноосвітня школа № 195 ім. В.І.Кудряшова
СЗШ № 201 Середня загальноосвiтня школа № 201
СЗШ № 224 Середня загальноосвiтня школа № 224
Спеціалізована школа № 234 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 м.Києва з поглибленим вивченням економіки і права
Спеціалізована школа № 246 Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови
СЗШ № 258 Середня загальноосвiтня школа<br> І-ІІІ ступенів № 258 м. Києва
Спеціалізована школа № 265 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціалізована школа № 327 Спеціалізована школа № 327 І ступеня з поглибленим вивчанням іноземних мов
ДНЗ № 433 "Дивосвіт" Дошкільний навчальний заклад <br>№ 433
Спеціалізована школа-інтернат № 14 Спеціалізована школа-інтернат І – ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціальна школа-інтернат № 26 Спеціальна школа-інтернат № 26 м. Києва
ДНЗ № 368 Дошкільний навчальний заклад<br>№ 368
ВСШ 4 Вечірня середня школа ІІ-ІІІ ступенів № 4<br> м. Києва
ПНЗ
"Зміна"
Позашкільний навчальний заклад<br>«Центр технічної і художньо-естетичної <br>творчості для дітей та юнацтва «Зміна» <br>м. Києва»
ЦДЮТ Центр дитячо-юнацької творчості
СЮТ-ЦНТТМ Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді
ДЮХС Дитячо-юнацька хореографічна студія „Щасливе дитинство”
© 2009-2018. Інформаційна підтримка IT-SOURCE