Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Колегії. Звіти
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна          відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції

    Готуємося до нового навчального    року

    Науково-методичний центр
      • Склад РНМЦ
      • Вчителю-предметнику
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність.
         Інклюзивна освіта.
         Партнерство в освіті

      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО

   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РОС «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:
Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А

 Тел.: +38(044) 292-03-98
Факс: +38(044) 292-03-98

http://uosvitydnr.gov.ua/index.php?w=section&cat=13&id=2136

_ Нова українська школа\

_Табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти м. Києва влітку

Тестування керівників закладів освіти з якими планується переукладання контрактів у 2018 році

Співпраця з правоохоронними органами з питань правової освіти

Національно-патріотичне виховання юного покоління

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2016»

Партнерство Відкритий уряд

Україна - НАТО

Протидія корупції

Гранти Київського міського голови

Благоустрій, озеленення та поліпшення санітарного стану в закладах освіти

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Консультації з громадськістюКиївська міська державна адміністрація

Дніпровська районна влада

Міністерство освіти і науки України

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

Урядовий партал для юних громадян

Київський Палац дітей та юнацтва

Київська Мала академія наук

Український центр оцінювання якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Центр моніторингу столичної освіти

Інклюзивна освіта: база даних освітніх, медичних і соціальних послуг

Світ Молоді - сайт для розумних школярів, прогресивних вчителів та турботливих батьків

Видавництва РАНОК

Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація

 Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019»

Class IDEЯ 2018

Інноватика в сучасній освітіНа головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  
Для звернень громадян Для звернень


12/03/2018  |  «У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі (фоторепортаж події)

  Київський фестиваль дитячої творчості «Обдаровання – 2018» щороку додає до когорти юних талантів нові імена вокалістів, відкриває нові обдаровання, демонструє нове бачення сучасного танцю.

  Цьогоріч загалом на великій сцені Київського палацу дітей та юнацтва змагались півтисячі найталановитіших юних киян з багатьох провідних навчальних закладів Києва, було презентовано 24 вокальних та танцювальних номери, кожен з них – це окрема завершена історія про любов до своєї країни, до родини, про сьогоднішній час ствердження українців як нації та час випробовувань країни. Кожну історію висловлювали та доносили до глядачів за допомогою пісенного слова та танцювальної лексики.

  Два десятиліття поспіль проведення фестивалю творчості «Обдаровання» плекає творчий колектив освітян навчально-виховного закладу освіти школи-ліцею «Обдаровання» Київської Академії наук на чолі з Олександром Балдіним. Відкриваючи фестиваль, фундатор творчого конкурсу Олександр Балдін запевнив, що артистам, яким від 3 до 16 років, непросто робити перші кроки перед численною аудиторією, але це перше сходження до визнання дає впевненість юним талантам у тому, що перемоги на них чекають не лише на авансцені Палацу, а й у різних царинах науки, техніки, спорту.

  Ідею організувати фестиваль під символічною назвою «У слові «Ми» – сто тисяч «Я» організатори здійснили спільно за підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київської міської державної адміністрації, районних управлінь освіти та районних державних адміністрацій.

  Оцінювали виступи конкурсантів визнані митці, справжні фахівці у галузі мистецтва, улюблені і знані дітьми відомі особистості, небайдужі до розвитку юних талантів в Україні, серед них музикант, автор пісень Віктор Бронюк – лідер гурту «ТІК», який зізнався, що перед журі стоїть нелегке завдання – давати оцінку хореографії (вражаючій життєстверджуючій запальній, з тонким відчуттям часу та національним колоритом) та вокалу (кращому зразку  сучасної пісенної творчості, який має патріотичне навантаження, тонкий художній смак).

  Справжньою несподіванкою став пісенний виступ члена журі, хореографа, переможця танцювальних проектів «Танцюю для тебе» та «Танці з зірками» Сергія Костецького, який своїм вокальним виконанням запального хіта змусив танцювати увесь зал.

  Підхопили запал і понесли у вир ковбойських мелодій й дошкільнята ДНЗ № 334 «Дельфін». І якщо на початку танцю проглядалась якась конкуренція між ковбоями і дівчатками, суперництво, то під кінець замальовка перетворилась на суцільне дійство, яке жило, дихало, танцювало в одному ритмі, в одному вимірі, в одному безкінечному русі.

  На адресу усіх учасників творчого конкурсу надійшов Вітальний лист від Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, який зачитала представник Міністерства Світлана Бут і подякувала батькам і педагогам за багаторічну сумлінну творчу працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток галузі освіти.

  Вітаючи учасників фестивалю «Обдаровання», директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян побажала гарних виступів та незабутніх вражень. Знання, уміння, творчий підхід та креативність на сцені, а ще щире вболівання за кожного учасника – ось, що допомагає вже понад два десятиліття розвиватися творчому фестивалю «Обдаровання», а організаторам і педагогам радіти за успіхи своїх вихованців, - зазначила Олена Григорівна і вручила освітянам Подяки від Київського міського голови Віталія Кличка за те, що інвестують свій час та сили у найцінніше – у дітей.

  Сучасним баченням поділився хореографічний колектив НЗО гімназія «Прем’єр» – переможець багатьох всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Робота ансамблю під керівництвом Юлії Лук’яненко не зупиняється на досягнутих результатах. Таланти дітей та майстерність хореографа спонукають творчий колектив йти в ногу з часом, пропонуючи нові талановиті хореографічні твори. Легкі, невгамовні, професійні, вони буквально зачаровували своїми рухами.

  Вокальною композицією НВО «Гімназія «Столиця» «Ми за мир» учасники фестивалю висловлювали своє ставлення до сьогоднішніх подій в Україні «Дай руку, бо разом ми – сила, єдина сім’я», а на пісню у виконанні Поліни Карпенко «Усміхнися мені» на слова поета Вадима Крищенка весь зал скандував «Браво»!

  Тему миру розвинули у своїй творчості й учні НВК «Домінанта» – пісня «Оберіг» для тих, кого чекають і на кого покладено найголовнішу місію – охороняти рядну землю.

  Тепло і завзято зустрічали й гостей фестивалю — вихованців Комунального закладу Київської обласної ради «Трипільський навчально-реабілітаційний центр». Виконання пісні «Мова єднання» не залишило байдужими нікого, адже йшлося про рідну українську мову кохання і єднання. Кожен з учасників зі реабілітаційного центру отримав від своїх ровесників з гімназій «Столиця» та «Прем’єр» солодощі, книги, набори для ручної праці та багато інших подарунків.

  Наймолодша з учасників – чотирирічна вокалістка з Центру Розвитку Дитини «Бебі стар» Катрін Дяченко зібрала найбільше оплесків-вітамінчиків, адже впевнено виступала, не розгубилась, а її «Дівчинку Марічку» наспівували потім за лаштунками малята.

  Київський фестиваль дитячої творчості «Обдаровання – 2018» засвідчив, що вихованці дошкільних та навчальних закладів столичної освіти – справжні патріоти, талановита молодь, яка вміє творчо, оригінально та нестандартно висловлювати свої думки через пісню та танець, цінить дружбу та підтримку близьких, вони вже усвідомлюють, що бути творчим, талановитим, обдарованим – справжнє мистецтво.

 Суттєвою відмінністю цього великого культурно-освітнього заходу стала ще одна яскрава деталь – щедрими були організатори фестивалю на добрі слова й на адресу керівників колективів, тому батьки мали нагоду переконатись, що їх дітьми опікуються також закохані у свою справу люди, талановиті митці, знавці своєї справи. Кожна концертна програма фестивалю – це яскраві хореографічні композиції, запальні і стрімкі танці, насичені гумором, жанрові сценки і мініатюри. Освітяни не зупиняються на досягнутому, вони завжди у пошуку нових ідей, нових режисерських робіт.

  Феєричне дійство фестивалю творчості завершилося нагородженням учасників почесними грамотами, кубками та цінними подарунками, а організація конкурсу ще раз довела – школа-ліцей «Обдаровання» –  працює на відмінно!

 

Фоторепортаж
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
«У слові «Ми» – сто тисяч «Я»! Фестиваль творчості «Обдаровання» запалив нові зірки на мистецькому небосхилі
 
ФоторепортажАрхів інформації
    Пошук по сайту
   
   


    Привітання

Навчатись
на відмінно
Бажаєм
вам віднині.
Батькам своїм
на радість,
На славу Україні!

 

 

 Графік надання інформаційно-консультативної допомоги біженцям та особам, які потребують додаткового захисту, з питань вивчення української мови, культури, державного устрою України (2015-2016 н.р.)

 Інформація про укриття населення Дніпровського району м. Києва та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

 Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах  загрози або вчинення терористичного акту

 Лист-звернення до громадян від імені СБ України 

 ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ
 

   Інформація для громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО щодо навчання в закладах освіти Дніпровського району м. Києва Контактні телефони:

Дошкільні навчальні заклади:

 (044) 559-27-36, начальник відділу з питань дошкільної освіти Фальковська Наталія Володимирівна;

 

Загальноосвітні навчальні заклади:

 (044) 292-00-83, головний спеціаліст відділу з питань загальної середньої освіти ....

«Гаряча лінія» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації (044)272-04-82, з 9-00 до 18-00

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання   

 

 

 

//
>>>    

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

Декларування 2017

BIЛЬНІ МІСЦЯ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

v sadok

Графік роботи управління Пенсійного Фонду України  у Дніпровському районі м. Києва

Субсидії по новому!

Освітня карта Києва

Сплатити комунальні Дитячі садочки м.Київ

Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа

Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії

Освітній портал «Педагогічна преса»

Портал освітян України «ПЕДРАДА»

 Антикорупційний урок

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

http://uosvitydnr.gov.ua/docs/section/batklvskizboru.pdf


Сайти НЗ району
Навчально-виховний комплекс "Домінанта" Навчально-виховний комплекс
Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад” Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад”<br> (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим <br>вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 167 Навчально-виховний комплекс № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 176 Навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови  – суспільно-гуманітарна гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва
Навчально-виховний комплекс Монтессорі Навчально-виховний комплекс Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови (дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня) м.Києва
Гімназія № 136 Гімназія № 136 м. Києва
Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини м.Києва
Гуманітарна гімназія “Гармонія” Гуманітарна гімназія “Гармонія” м.Києва
Навчальний заклад «Гімназія «Столиця» Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» м.Києва
Ліцей № 208 Ліцей № 208 м.Києва
Технічний ліцей Технічний ліцей м.Києва
НВК № 141 «ОРТ» м.Києва Навчально-виховний комплекс № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» міста Києва
Русанiвський лiцей Русанiвський лiцей м.Києва
Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) м.Києва
Академія сучасної освіти Cпеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Академія сучасної освіти»
СЗШ № 4 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 4 м.Києва
СЗШ № 11 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 11 м.Києва
Спеціалізована школа № 31 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
СЗШ № 42 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва
Спеціалізована школа № 65 Спеціалізова школа І-ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов
СЗШ № 66 Середня загальноосвітня школа № 66
СЗШ № 81 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 81 м.Києва
Спеціалізована школа № 98 Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 99 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва
СЗШ № 103 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 103 м.Києва
Спеціалізована школа № 120 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Спеціалізована школа № 125 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 126 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва
СЗШ № 128 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 128 м. Києва
Спеціалізована школа № 129 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
Спеціалізована школа № 137 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 146 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва
СЗШ № 158 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 158 м. Києва
СЗШ № 180 Середня загальноосвiтня школа № 180
СЗШ № 182
СЗШ № 184 Середня загальноосвiтня школа № 184
Спеціалізована школа № 188 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови
СЗШ № 195 Середня загальноосвітня школа № 195 ім. В.І.Кудряшова
СЗШ № 201 Середня загальноосвiтня школа № 201
СЗШ № 224 Середня загальноосвiтня школа № 224
Спеціалізована школа № 234 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 м.Києва з поглибленим вивченням економіки і права
Спеціалізована школа № 246 Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови
СЗШ № 258 Середня загальноосвiтня школа<br> І-ІІІ ступенів № 258 м. Києва
Спеціалізована школа № 265 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціалізована школа № 327 Спеціалізована школа № 327 І ступеня з поглибленим вивчанням іноземних мов
ДНЗ № 433 "Дивосвіт" Дошкільний навчальний заклад <br>№ 433
Спеціалізована школа-інтернат № 14 Спеціалізована школа-інтернат І – ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціальна школа-інтернат № 26 Спеціальна школа-інтернат № 26 м. Києва
ДНЗ № 368 Дошкільний навчальний заклад<br>№ 368
ВСШ 4 Вечірня середня школа ІІ-ІІІ ступенів № 4<br> м. Києва
ПНЗ
"Зміна"
Позашкільний навчальний заклад<br>«Центр технічної і художньо-естетичної <br>творчості для дітей та юнацтва «Зміна» <br>м. Києва»
ЦДЮТ Центр дитячо-юнацької творчості
СЮТ-ЦНТТМ Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді
ДЮХС Дитячо-юнацька хореографічна студія „Щасливе дитинство”
© 2009-2018. Інформаційна підтримка IT-SOURCE