Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Колегії. Звіти
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна          відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції

    Готуємося до нового навчального    року

    Науково-методичний центр
      • Склад РНМЦ
      • Вчителю-предметнику
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність.
         Інклюзивна освіта.
         Партнерство в освіті

      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО

   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РОС «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:
Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А

 Тел.: +38(044) 292-03-98
Факс: +38(044) 292-03-98

_ Нова українська школа\

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2016»

Партнерство Відкритий уряд

Україна - НАТО

Протидія корупції

Благоустрій, озеленення та поліпшення санітарного стану в закладах освіти

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Консультації з громадськістю

Гранти Київського міського голови

Національно-патріотичне виховання юного поколінняКиївська міська державна адміністрація

Дніпровська районна влада

Міністерство освіти і науки України

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Урядовий партал для юних громадян

Київський Палац дітей та юнацтва

Український центр оцінювання якості освіти

Київська Мала академія наук

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Центр моніторингу столичної освіти

Інклюзивна освіта: база даних освітніх, медичних і соціальних послуг

Світ Молоді - сайт для розумних школярів, прогресивних вчителів та турботливих батьків

Літні пришкільні табори

Видавництва РАНОК

Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація

 Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»На головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  
Для звернень громадян Для звернень


Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови
Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246
м. Києва з поглибленим вивченням
англійської мови
Адреса: 02183, Київ, вул. М.Кибальчича, 7

Телефон: (044) 512-90-64

Факс: (044) 512-90-64

E-mail: mail@school246.kiev.ua

Веб-сайт: http://www.school246.kiev.ua/


Профіль:

Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови.

Навчальний заклад працює з учнями 1-11 класів. Набір проводиться на конкурсній основі     

Правила конкурсного прийому

            1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні СШ №246 м.Києва. Зміст оголошення доводиться до відома населення через міські засоби масової інформації.

            2. Не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу в приміщенні навчального закладу вивішується перелік питань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування, а також теми творчих робіт із зазначенням вимог до їх змісту, порядку оформлення та подання.

            3. Конкурсне приймання дітей, які вступають з 01.04.2016 року до 1-го класу СШ №246 м.Києва проводиться у терміни, визначені навчальним закладом, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, що їх замінюють.

            4. Випробування в рамках основного конкурсного приймання для учнів, які вступають до 2-11 класів,  проводяться лише після закінчення навчального року (червень). За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування дітей (учнів, вихованців) відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

            5. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявністю вільних місць за таких самих умов, що й основний.

            6. Для проведення конкурсних випробувань у СШ №246 м.Києва створюється конкурсна педагогічна комісія, склад якої затверджується наказом директора навчального закладу за погодженням з радою навчального закладу. До складу конкурсної педагогічної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної комісії є директор навчального закладу або його заступник.

            7. У СШ №246 м.Києва  для проведення випробувань із загальноосвітніх  предметів (української та англійської мови) для учнів, які вступають до 2-11 класів,  створюється  предметна  комісія  зі складу членів конкурсної комісії; її склад затверджується наказом директора навчального закладу.

            До участі в конкурсі допускаються діти (учні, вихованці) на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють), що подається на ім'я директора навчального закладу, табеля успішності учня (крім дітей, які вступають до 1 класу) або свідоцтва про базову загальну середню освіту (для учнів, які вступають до 10 та 11 класу). Для участі в конкурсі дітей, які вступають до 1 класу СШ №246  м.Києва, крім заяви, подаються копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка.

            До конкурсної педагогічної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації та відображають їх навчальні та/або творчі досягнення.

            Не дозволяється вимагати від учнів характеристик з попереднього місця навчання, довідок з місця роботи батьків тощо.

            Адміністрація СШ №246 м.Києва встановлює особливі умови конкурсу (право першочергового зарахування) для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС.
Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови

Кожна школа - це окрема держава, в якій власна історія, традиції, закони співіснування. Але це також і рідний дім, де затишно, де тебе кожний день зустрічають дорогі тобі люди. Школа - це те місце, яке на все життя залишить свої спогади в твоєму серці.

Наша школа ще молода, нам виповнюється тільки 30 років в вересні 2014 року. Але ми багаті на власні традиції, свята, ми пишаємося своєю історією.

В нашій школі вчаться особливі діти, які радо відгукуються і співчувають іншим людям, з щирим серцем йдуть на допомогу.

Найкраща риса кожної людини – це вміння співчувати, розуміти інших. Все хороше в світі починається з доброти.

Зараз нікого не здивуєш знанням щонайменше однієї іноземної мови (частіше всього англійської), а в нашій школі учні вивчають ще і німецьку, і російську мови. Адже як сказав Йоганн Вольфганг фон Гете «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Зараз багато говорять про школи майбутнього, в яких не буде вчителів, а навчати дітей будуть комп’ютери. Але ми вважаємо, що це хибна думка, тому що ніяка найрозумніша машина не здатна замінити живого вчителя: турботливого, розумного, лагідного і вимогливого, вчителя-друга, наставника, до якого можна звернутися за допомогою і порадою. В нашій школі працюють саме такі вчителі, і кращий тому доказ: багато наших колишніх випускників повернулися сюди, щоб продовжувати наші традиції у вихованні і навчанні. Але чому «колишніх випускників»? Всі вони залишаються нашими учнями назавжди.

Головна мета кожної школи – навчити учнів самостійно здобувати знання і вміло використовувати їх на практиці. Наші учні застосовують свої знання як журналісти, коли беруть інтерв’ю для шкільної друкованої газети «United 246 Students», чи фотокореспонденти, перекладачі, дизайнери, комп’ютерні оператори, редактори. Поети школи пишуть власні вірші і перекладають твори Т.Г.Шевченка англійською мовою для конкурсу поезії присвяченої 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря.

З яким завзяттям учні грають у виставах англійською, німецькою, українською та російською мовами на святі до Дня Святого Валентина, малюють картини на конкурси, вишивають, виготовляють сувеніри з бісеру, плетуть макраме і ліплять фігурки, співають, танцюють, декламують вірші!

Лунає дзвоник з останнього уроку, але в школі ще чути дитячі голоси в спортивному залі, в актовому залі, в кабінетах інформатики, в шкільній майстерні. Учням цікаво і вчитися, і відпочивати в стінах рідної школи.

Адміністрація і вчителі намагаються зробити так, щоб добра слава про нашу школу розповсюджувалася не тільки в столиці і по всій території України, а й за межами нашої держави, щоб наші випускники мали ширший вибір професійної діяльності в майбутньому. З цією метою наша школа бере участь в проекті «Cambridge English Schools», започаткований двома департаментами «Cambridge University Press» і «Cambridge Language Assessment». Цей проект дає змогу учням, які приймають в ньому участь, отримати міжнародний сертифікат FCE, який не має терміну дії і є дійсним та визнається в 135 країнах світу. В пілотному проекті, який мав місце 12 квітня 2014 року, учениця 11-Б класу Сворак Олександра і учениця 11-В класу Махлай Марія взяли в ньому участь і отримали сертифікати рівня B2.

Гордість нашої школи – випускники, які заслужили за свої успіхи в навчанні золоті і срібні медалі. Наприклад, тільки за період з 2005 року по 2014 рік такі нагороди отримали 129 наших випускників.

Навчально-виховний процес у закладі забезпечують :

 ● спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії – 48

• спеціалісти І кваліфікаційної категорії – 18

 • спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії – 5

• спеціалісти – 17 

• “Вчителі-методисти” – 13

• “Старші вчителі” –  8

 


Співробітники
  Чуприна Ольга Іванівна
       Директор

  Беденко Інна Василівна
       Заступник директора з НВР

  Войновська Тетяна Олександрівна
       Учитель початкових класів

  Воронцова Надія Сергіївна
       Секретар

  Горголь Любов Миколаївна
       Учитель початкових класів

  Єрохіна Інна Іванівна
       Заступник директора з НВР

  Забіяка Оксана Михайлівна
       Учитель початкових класів

  Йосипенко Оксана Василівна
       Учитель початкових класів

  Кравченко Тетяна Іванівна
       Учитель початкових класів

  Лобачова Ірина Володимирівна
       Учитель початкових класів

  Ломінська Наталія Володимирівна
       Заступник директора з НВР (старша школа)

  Оленич Наталя Вадимівна
       Заступник директора з виховної роботи

  Пилипчук Галина Феодосіївна
       Учитель початкових класів

  Пухляк Інна Михайлівна
       Учитель початкових класів

  Пшенишнюк Лариса Миколаївна
       Учитель початкових класів

  Рубцова Тетяна Андріївна
       Учитель початкових класів

  Рудзинська Наталія Павлівна
       Учитель початкових класів

  Устименко Людмила Миколаївна
       Учитель початкових класів

  Чистова Олеся Анатоліївна
       Учитель початкових класів

  Шавлова Світлана Миколаївна
       Учитель початкових класів

  Юношева Тетяна Володимирівна
       Учитель початкових класів

  Юрченко Олена Василівна
       Учитель початкових класівНовини
21/02/2018  |  Міжнародний День рідної мови.
докладніше...

20/02/2018  |  День Героїв Небесної Сотні
докладніше...

20/02/2018  |  Що можна в їжу вживати, а що - не чіпати.1-в
докладніше...


    Пошук по сайту
   
   


    Привітання

Навчатись
на відмінно
Бажаєм
вам віднині.
Батькам своїм
на радість,
На славу Україні!

 

 

 Графік надання інформаційно-консультативної допомоги біженцям та особам, які потребують додаткового захисту, з питань вивчення української мови, культури, державного устрою України (2015-2016 н.р.)

 Інформація про укриття населення Дніпровського району м. Києва та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

 Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах  загрози або вчинення терористичного акту

 Лист-звернення до громадян від імені СБ України 

 ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ
 

   Інформація для громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО щодо навчання в закладах освіти Дніпровського району м. Києва Контактні телефони:

Дошкільні навчальні заклади:

 (044) 559-27-36, начальник відділу з питань дошкільної освіти Фальковська Наталія Володимирівна;

 

Загальноосвітні навчальні заклади:

 (044) 292-00-83, головний спеціаліст відділу з питань загальної середньої освіти Слюсарчук Наталія Олексіївна

«Гаряча лінія» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації (044)272-04-82, з 9-00 до 18-00

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання   

 

 

 

//
>>>    

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

Декларування 2017

BIЛЬНІ МІСЦЯ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

v sadok

Графік роботи управління Пенсійного Фонду України  у Дніпровському районі м. Києва

Субсидії по новому!

Освітня карта Києва

Сплатити комунальні Дитячі садочки м.Київ

Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа

Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії

Освітній портал «Педагогічна преса»

Портал освітян України «ПЕДРАДА»

 Антикорупційний урок

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”


Сайти НЗ району
Навчально-виховний комплекс "Домінанта" Навчально-виховний комплекс
Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад” Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад”<br> (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим <br>вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 167 Навчально-виховний комплекс № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 176 Навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови  – суспільно-гуманітарна гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва
Навчально-виховний комплекс Монтессорі Навчально-виховний комплекс Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови (дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня) м.Києва
Гімназія № 136 Гімназія № 136 м. Києва
Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини м.Києва
Гуманітарна гімназія “Гармонія” Гуманітарна гімназія “Гармонія” м.Києва
Навчальний заклад «Гімназія «Столиця» Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» м.Києва
Ліцей № 208 Ліцей № 208 м.Києва
Технічний ліцей Технічний ліцей м.Києва
НВК № 141 «ОРТ» м.Києва Навчально-виховний комплекс № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» міста Києва
Русанiвський лiцей Русанiвський лiцей м.Києва
Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) м.Києва
Академія сучасної освіти Cпеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Академія сучасної освіти»
СЗШ № 4 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 4 м.Києва
Спеціалізована школа № 31 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
СЗШ № 42 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва
Спеціалізована школа № 65 Спеціалізова школа І-ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов
СЗШ № 66 Середня загальноосвітня школа № 66
СЗШ № 81 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 81 м.Києва
Спеціалізована школа № 98 Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 99 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва
СЗШ № 103 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 103 м.Києва
Спеціалізована школа № 120 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Спеціалізована школа № 125 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 126 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва
СЗШ № 128 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 128 м. Києва
Спеціалізована школа № 129 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
Спеціалізована школа № 137 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 146 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва
СЗШ № 158 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 158 м. Києва
СЗШ № 180 Середня загальноосвiтня школа № 180
СЗШ № 182
СЗШ № 184 Середня загальноосвiтня школа № 184
Спеціалізована школа № 188 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови
СЗШ № 195
СЗШ № 201 Середня загальноосвiтня школа № 201
СЗШ № 224 Середня загальноосвiтня школа № 224
Спеціалізована школа № 234 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 м.Києва з поглибленим вивченням економіки і права
Спеціалізована школа № 246 Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови
СЗШ № 258 Середня загальноосвiтня школа<br> І-ІІІ ступенів № 258 м. Києва
Спеціалізована школа № 265 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціалізована школа № 327 Спеціалізована школа № 327 І ступеня з поглибленим вивчанням іноземних мов
ДНЗ № 433 "Дивосвіт" Дошкільний навчальний заклад <br>№ 433
Спеціалізована школа-інтернат № 14 Спеціалізована школа-інтернат І – ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціальна школа-інтернат № 26 Спеціальна школа-інтернат № 26 м. Києва
ДНЗ № 368 Дошкільний навчальний заклад<br>№ 368
ВСШ 4 Вечірня середня школа ІІ-ІІІ ступенів № 4<br> м. Києва
ПНЗ
"Зміна"
Позашкільний навчальний заклад<br>«Центр технічної і художньо-естетичної <br>творчості для дітей та юнацтва «Зміна» <br>м. Києва»
ЦДЮТ Центр дитячо-юнацької творчості
СЮТ-ЦНТТМ Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді
ДЮХС Дитячо-юнацька хореографічна студія „Щасливе дитинство”
© 2009-2018. Інформаційна підтримка IT-SOURCE