 Висадили дерево на честь загиблого Героя У Ліцеї №98 Дніпровського району міста Києва учні 11 класів висадили дерево на честь загиблого Героя, випускника закладу Валерія Вирового (випуск 2005 року). Разом із директором та класними керівниками старшокласники вшанували пам’ять людини, яка навчалася у стінах ліцею, а згодом стала на захист України та віддала своє життя за її свободу і незалежність.
Висаджене дерево стало символом пам’яті, вдячності, незламності та продовження життя. Такі ініціативи допомагають зберігати історію Героїв, виховують у молодого покоління повагу до подвигу захисників України, почуття відповідальності та любові до рідної держави.
|