Серце, червона калина, ніжна верба, синьо-жовтий прапор, білий голуб, писанка, кораблик із жовто-блакитними вітрилами… Це малюнки наймолодшеньких колежан – тих, хто сьогодні за тисячі кілометрів від неньки-України, і тих, хто вже повернувся до рідної домівки. У кожній роботі любов до України, мрія про Перемогу. А ще віра, що все буде добре. Все буде Україна!
Технічний ліцей м.Києва з нетерпінням чекає на своїх учнів. "Та наші рідні діточки не впізнають подвір'я ліцею - так тут все буде гарно, у квітах..."- говорить медична сестричка 2 корпусу ліцею Ірина Сергіївна Басик, старанно висаджуючи квіти у вологу земельку. Буде квітувати ліцей! Розквітне наша Україна! Все буде Україна!
7-Б і 9-В класи Технічного ліцею до дня Пам'яті - 8 травня підготували спільний проєкт "Ми думали, що ніколи знову" ... Нам важко перешкодити, тому ми зробили відео, в якому прожили і власні спогади. Робоча назва "Інколи знову" є грою слів, але має зміст...
Війна змінила кожного з нас. Змінила професії, місце проживання, погляди на буденні речі, мрії. Відкрила нові вміння та здібності, визначила цінності та пріоритети, які у мирне життя здавалися не такими важливими. Що змінилося для мене за дні війни? Що для мене стало важливим? Про це міркують колежани у нашому новому проєкті. Презентуємо перший випуск Щоденника думок старшокласників Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського.
На грецькому острові Родос відбулася низка престижних шахових турнірів. У чемпіонаті Європи серед школярів (класичні шахи) наша дев'ятирічна Катя Онипко у категорії дівчат до 11 років набрала 6 очок із 9 та посіла 5 місце. Великий успіх чекав Катюшу у двох наступних турнірах - чемпіонатах світу з швидких шахів та блискавичних шахів. У турнірах брали участь шахісти із 40 країн. Дві золотих медалі та звання Чемпіонки світу серед дівчаток до 10 років - чудовий підсумок та надія на майбутнє. Тішить перемога над сильною російською шахісткою. До речі, у командному заліку збірна України за кількістю медалей випередила усі команди. Тренер Каті – старший тренер відділення шахів ДЮСШ №3 Генадій Якович Плостак. І звичайно, молодці тато з мамою. Перебуваючи у разлуці під час війни, вони підтримували дитину морально та забезпечували зв'язок із тренером.
Нещодавно старшокласники Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського стали активними учасниками Speak club, який організували Марія та Дмитро, амбасадори міжнародної молодіжної організаціії AIESEC. Знайомство з культурою, традиціями Індії англійською мовою провела Гаятрі Кумар, студентка факультету психології індійського університету міста Бенгалуру. Цікаві питання від десятикласників та інтерактивна гра від організаторів зустрічі створили невимушену атмосферу спілкування.